niedziela, 16 października 2011

Gościnna projektantka

Spotkał mnie wielki zaszczyt ! Mimo skromnego "dorobku" zostałam zaproszona do gościnnego projektowania w Kreatywnym Zakątku - za co w tym miejscu bardzo dziękuję :-). Pasja Kati jako temat wyzwania zaproponowała: "Jesienne pudełko". Pudełko miało być po czymś i ubrane w kolory i dary jesieni.

Tak wygląda moje pudełko po ozdobieniu:
   
 
Z pudełka po czekoladkach wyszła torebka na suszone grzybki :-)). Jeśli na zdjęciu nie widać zbyt dobrze, to naturalne elementy to: patyczek, "żołędna czapeczka" :), piórko i listek.
Papiery i kwiatek  pochodzą z Kreatywnego Zakątka, a  motyw główny to grafika JB Mongea.

Na koniec wstawię jeszcze pudełeczko "przed", aby można było zobaczyć, co było bazą mojej torebeczki:

11 komentarzy:

 1. Wspaniały pomysł i wykonanie:-) Gratuluję Ci wyróżnienia! Tworzysz piękne prace, nie dziwię się, że zostałaś tak miło wyróżniona:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Liczy się jakość a nie ilość, tworzysz wspaniałe prace. Śliczną jesienną torebkę stworzyłaś, świetna grafika i dobór dodatków.

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne to pudełko! chętnie bym w takim trzymała leśne plony :) sprytnie ukryty karaluszek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. po pierwsze gratuluję wyróżnienia! chociaż, nie ukrywam, że się nie dziwię ;) kolejny raz udowadniasz, że jesteś niesamowicie utalentowaną osóbką! przepiękna praca! cudowna, przestrzenna grafika!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowita metamorfoza pudełka - przepięknie je ozdobiłaś. Ja z kolei dzięki Tobie poznałam ilustracje pana Monge :) dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 6. No, no, pięknie tu. Torebeczka full wypas. A mówiłaś że nie masz cierpliwości i nic nie umiesz. hehe, ktoś tu kokietuje ;)) Super prace. Ta torebeczka mnie wprost powaliła na kolana. Gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki Zu - to wszystko właśnie przez Ciebie ! ;-))

  OdpowiedzUsuń
 8. genialna torebeczka na grzybki, cudowna jest ta grafika i świetnie ją tu ujęłaś. dziękuję za odwiedziny u mnie:]

  OdpowiedzUsuń
 9. W takim pięknym opakowania nie spodziewałabym się już żadnego prezentu. Całkowita rozkosz dla oka :) Jesteś niesamowita.Chciałabym kiedyś zasłużyć na jakąś wymianę z Tobą, ale z pewnością czeka mnie jeszcze wiele pracy.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienie tu kilku słówek :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...